Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki januárban fog felvételi...

Valaki januárban fog felvételizni Nyíregyházára a Vasvári Pál Gimnáziumba?Milyen suli,tanárok,osztálytársak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 17:34
 1/8 anonim válasza:

Szia! En oda jartam, sajat tapasztalatbol mondom KERULD EL MESSZIROL!!

Az iskola nem azt nyujtja, amit megiger es amit a nyilt napon eload, teljesen az ellenkezoje.

A tanarok nagyon kiveteleznek, lelkileg terrorizaljak a diakokat, az utolso evekben mar gyomor ideggel jartam be, alig vartam hogy leerettsegizzek.

Eloadjak, hogy milyen jo suli, aztan kozben a fele sem igaz belole.

Nem keszitettek fel az erettsegire , egy osztalykirandulon sem voltunk 4 ev alatt.

A tananyaggal tobb tantargybol is kb 60 oraval le voltunk maradva.

Sajnos ilyen undorito iskolaval meg nem talalkoztam.

De hogy egy peldat is mondjak neked a nyilt napon elo volt adva, hogy milyen interaktivan tanitanak, ilyenkor mindig hasznaljak a kivetito tablat stb aztan a tobbi atlagos napon pedig egesz oran csak jegyzetelni, körmölni kell. A nyilt napokon egyaltalan nem a valosagot tukrozik csak egy szinjatek az egesz, mi is be vagyunk vonva, hogy mit hogyan csinaljunk, hogy az iskola jo szinben tunjon fel.

Nem akartalak elremiteni ezzel, de sajnos ez az igazsag. Szerettem volna elmondani, hogy valojaban milyen iskola is ez...

2021. febr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen szakon voltál?Ha a tanárok nem is a legjobb színvonalat nyújtják a közösség milyen?
2021. febr. 20. 13:34
 3/8 anonim válasza:

Emelt nyelvi tagozaton voltam, azt mondtak nyilt napon azert gyere ebbe a suliba mert magan tanar nelkul 11.-re meglesz a nyelvvizsgad, de igyis kellett magan tanar mindenkinek.

A kozosseg osztalyfuggo

A mi evfolyamunkban a tesis osztaly es altalanossagban is ez a velemenyem hogy a tesis osztalyok nagyon osszetartoak, kialltak mindig egymasert, viszont a mi osztalyunk ennek az ellenkezoje, sosem tudtunk eldonteni semmit, mindig ment a veszekedes, es persze a kivetelezes is,kikozositesrol pedig nem is beszelve. Ugyhogy csak a mi osztalyunkrol tudok szemelyes tapasztalatot mondani, a tobbi osztallyal annyira nem voltunk joban. Akik nyaliztak azok voltak a kiskedvencek, kivetelezettek es mindig mindenbol 5-ost kaptak

Pedig en is jokepessegu vagyok, nagyon sokat kellett tanulni ahhoz, hogy jo jegyeket kapjak, pedig altalanosban kituno tanulo voltam. Ja es hozzatennem hogy nem voltam sosem nagykepu vagy bekepzelt.

Szerintem sajnos nagyon eloiteletesek es sok tanar kulso alapjan itel. En szemely szerint megbantam, hogy odamentem, ha ujra kezdhetnem biztos, hogy nem jelentkeznek oda.

Persze vannak szep emlekeim is, baratnok akikkel most is joban vagyok, de oszinten szolva tobb a negativ, mint a pozitiv. Meg persze nagyon sok tanar van, lehet te pont a legjobbakat kapnad ez nem lehet elore tudni.

Tul van hypeolva ez a suli Nyiregyen.

Es sajnos ez nem csak az en velemenyem, egyre tobb negativat hallok innen-onnan a sulirol.

9.-ben meg nagyon szerettem még talan 10.-ben is de onnantol a szinvonal szempontjabol lejto lefele.

Ja es ha okos vagy, jarsz versenyekre, reszt veszel kozossegi munkakban, vagy ha sportolsz es benne a sulis csapatokban vagy szinjatszo szakkorre jarsz akkor szereti fognak a tanarok.

A tesi orak is kemenyek voltak nekunk, neha szerintem tulkaptak es azt hittek mi is tesi tagozaton vagyunk, de ezzel nem volt probalemam.

2021. febr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszolsz,már beadtam a jelentkezést biosz-kémia szakra remélem hogy jó lesz.Igen azt én is hallottam hogy a tesi órák nagyon kemények de bizok a legjobbakba.
2021. febr. 21. 16:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha felvesznek nagyon szeretnék ott röplabdázni,bízok benne hogy felvesznek.
2021. febr. 21. 17:54
 6/8 anonim válasza:
Sok sikert, ugyes legy es kivanom neked a legjobbakat!
2021. febr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon aranyos vagy!
2021. febr. 21. 20:56
 8/8 Panelkukac2410 válasza:
En jelenleg vasvaris diak vagyok, biosz-kemia tagozaton vagyok en is es szerintem NAGYON jo suli. Nagyon szeretem, jofejek a tanarok, jo a kozosseg. Nyilvan vannak kivetelek, vannak utolso sz**hazi tanarok es mas szepseghibak de melyik suliban nincsenek? Egyreszt, masreszt attol is fugg, hogy milyen tanarokat kap a leendo osztalyod. A tagozat kemeny, van elvaras boven az alapszintu targyakbol is de siman teljesitheto kisebb megeroltetessel, de ha figyelsz oran es aktiv vagy (es van egy kis erzeked a tanulashoz / jo az agyad) szinte semmi keszulessel is szerezhetsz jobb jegyeket a 2-3-as szintnel. En szemelyszerint nem csalodtam a nyilt nap utan abban, amit tapasztaltam. Sok sikert remelem egy leendo vasvaris vagy😉✌️
2021. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!