Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén is lehet még Okj vizsgát...

Idén is lehet még Okj vizsgát tenni így?

Figyelt kérdés
Decemberben kezdtem el egy online tanfolyamot az Efeb-nél, ami 4 hónapig tart. Ha vége és sikerül akkor tanusítványt kapok róla. Viszont az semmit sem ér, így Okj-t is szeretnék tenni ebből a szakmából. Viszont úgy hallottam, hogy 2021től nem lehet. Így, hogy még tavaly kezdtem el a tanfolyamot tehetek még Okj-t belőle vagy már nem? Mert ha nem akkor feleslegesen nem csinálom végig a tanfolyamot. Köszi a válaszokat

2021. jan. 3. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem okjra jelentkeztél tavaly akkor már nem igen tudsz.

Maximum ha indiottak valahol decemberben ilye okjt és még adnak lehetőséget a becsatlakozáshoz akkor van esélyed rá.

2021. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Április körül lesz vége a tanfolyamnak, előtte semmiképp sem tudnék okj vizsgázni mivel addigra lesz csak meg a tudásom belőle, sőt, én örültem volna annak is ha inkább később, nyáron tudnék okj-zni, hogy kellőképpen felkészülhessek, mivel egy 2 éves gyerek mellett kezdtem el a tanfolyamot és nagyon nem könnyű...

Akkor lehetséges, hogy esélyem sincs már erre?

2021. jan. 3. 13:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a tanfolyam nem ad lehetőséget a tanusítvány mellett,h OKJ vizsgát is tegyél?

Mert ha van ilyen opció, akkor 2022ig le lehet vizsgázni okjból.

Viszont új tanfolyam jelentkezésére már nincs lehetőség.

2021. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még decemberben kezdted és amúgy van belőle okj, akkor tudsz majd okj vizsgát tenni.
2021. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!