Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jó estét!Emelt történelemre...

Jó estét!Emelt történelemre készülők és érdekelne, hogy elérhető-e 80-85 % akár 90 % ha ez a táblázat szerint készülők? Témakörökként van kifejtve jobban, h mik is a követelmények emelten.

Figyelt kérdés
[link]
2021. jan. 4. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodom egy közgazdász másoddiplomán, a gépészmérnöki mellé, és ugye szükségem lenne egy emelt szintű érettségire.


Nekem például nagyon egyszerűnek tűnik az emelt szintű matematika érettségi. Akkor most könnyű vagy nehéz?


Ha magasak az adott érettségihez kellő készséged szintje, akkor könnyű rá felkészülni.

Ha nem, akkor meg nehéz.

2021. jan. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez teljesen korrekt. Viszont nekem az lenne a kérdésem, h ha a linkelt táblázat szerint készülnék + esszéket írását gyakorlom, akkor ellehet-e érni 80-85 % - ot írásbeli?
2021. jan. 5. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
ki fogja javítani az esszéidet?
2021. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem, h megírom őket és aztán a javító kulcs segítségével kijavítom / újra írom
2021. jan. 6. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!