Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tanúljak meg egy új...

Hogyan tanúljak meg egy új nyelvet 3 hónap alatt, milyen módszereket használjak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Költözz oda úgy, hogy nem ismersz senkit és semmit. Muszáj lesz, mert éhen halsz.
2021. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
A közelmúltban próbáltam. Három hónap alatt (szeptember vége-december vége), minden nap, napi egy órát foglalkoztam a nyelvvel. Kb. egy erős B1-es nyelvtudás szintjéig jutottam el. Az interneten keresgéltem könyveket. Egyiket letöltöttem, vettem egy füzetet és kijegyzeteltem. Amit kiírtam, azt minden nap egyszer elolvastam, hetenként kezdtem új fejezetet. Tervezem tovább folytatni, B2 és C1 is tervben van. Kb. két héttel ezelőtt fejeztem be a B1-es könyvet, úgy érzem, hogy pihentetnem kell egy kis ideig. Néhány hét múlva folytatom a középfokkal.
2021. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló, melyik nyelvet sajátítottad el így?
2021. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!