Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 2 és fél...

Váfradi éva kérdése:

Hogy fogyjak le 2 és fél hónap alatt 20/30 kilót? házi módszereket szeretnék

Figyelt kérdés
2018. szept. 12. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez LEHETETLEN!!! Senki nem fog válaszolni, mert ilyet egészségkárosodás nélkül nem lehet. Én 3 hónap alatt 12 kilót fogytam egéazségesen, nem koplalva.
2018. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
annak a 10/15 kilónak is örülök de muszáj lefogynom szalagtűzőre
2018. szept. 12. 22:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Házi módszerhez a böllérkést tudnám javasolni.


75nap alatt 30 kg, az majdnem 40dkg/nap, vagyis majdnem 3kg/hét. Ennyit nem lehet egészségesen fogyni, de nem egészségesen is borzasztó nehéz.


3kg zsír = 20000kcal


vagyis hetente 20000 kalóriával többet kellene elégetned mint amennyit beviszel. Namost egy átlagos ember energiabevitele kb 2000 kalória naponta = 14000 kalória hetente, szóval el kellene égetned 34000 kalóriát. Lehetetlen.


Ennyit akkor lehetséges fogyni, ha teljesen fel vagy vizesedve pl. szülés vagy rengeteg alkohol elfogyasztása miatt.

2018. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1 nap egyszer eszek a párommal. kerülöm a kenyeret és a húst. fél tányér ételnél nem bírok többet enni. és mégse fogyok. nem szültem és alkoholt is ritkán fogyasztom és vizes a lábam
2018. szept. 12. 22:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a megoldás, hogy napi 1-szer eszel. Anyagcseréd már nulla. Ha vizesedik a lábad, menj orvoshoz.
2018. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Napi egyszer eszel keveset és nem fogysz? Ez képtelenség, de ha mégis köze van a valósághoz, menj orvoshoz. Bár nincs az a betegség, ami fényevővé teszi az embert.


A 10 amúgy már egész értelmes cél, egyesek tudnak ilyen tempósan fogyni. De ha neked nehéz fogynod, akkor örülj az 5 kilónak is. Nincs olyan, hogy muszáj lefogynod szalagtűzőre.


Egyébként nem lehetetlen, van az a koplalós munkatábor, ahol vagy belehalsz, vagy fogysz ennyit (kb. ez lehet az emberi lehetőségek határa e téren?). Az egészségnek a közelében se lennél a végére és szabad akaratból nem is menne... Valaki itt írt számokat. Ez így működik. Brutálisan nagy kalóriadeficit kellene, amekkorát max. kemény emberek nyomnak pár napos versenyen, utána kikészülnek és regenerálódnak. Nem lehet ezt csinálni hónapokig.

2018. szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Napi egyszeri étkezéssel azt éred el, hogy a tested elkezd raktározni, anyagcseréd lelassul, ezért minimális vagy alig lesz fogyási sikered. A tested jojozni fog. Vagy csináld normálisan vagy sehogy...
2018. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem kell több tanács. itt azért írnak az emberek hogy segítséget kapjanak és választ a kérdéseikre. nem pedig azért hogy mindenféle jött ment emberek idióta hozzászólásokkal sértegessék a másikat.
2018. szept. 12. 23:52
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem megsértődni kell,hanem kicsit gondolkodni. Ja és ne üzengess nekem privátban! (Tiltottalak)
2018. szept. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most tartok a 2,5 hónapos diétámnál. Eddig 6 kilót adtam le. Napi 1300 kalóriabevitel, és minden nap edzés. Egyik nap súlyzós edzések, másik nap 7 km kocogás. Nem eszek semmi kenyeret, pékárut, édes dolgokat, cukrot.. Amit te akarsz az lehetetlen. Ha fogyni szeretnél akkor kezd el az életmódválást, és sportolj.
2018. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!