Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci Egyetem Ápoló szak?

Miskolci Egyetem Ápoló szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondolkoztam, hogy ápoló szakra felvételizem idén, és hozzám legközelebb ezt Miskolcon oktatják. Érdeklődni szeretnék, hogy aki esetleg odajár, vagy már végzett hallgató, mi a véleménye erről a szakról a Miskolci Egyetemen? Milyenek az oktatók, illetve az órarend mennyire zsúfolt? Hogyan vélekednek az oktatásról? Milyen a közösség és a kollégiumok? Van lehetőség a suli mellett diákmunkára? Olvastam már, hogy a miskolci egészségügyi oktatás gyengébb, mint Debrecenben. Ez mennyire valós felvetés?

Bármilyen tapasztalatot, infót szívesen fogadok.

Köszönöm a segítséget előre is! :)



2021. jan. 8. 13:05
 1/4 anonim válasza:

Szia. Szerintem egész jó a Miskolci egyetem. Mivel az ápoló szak még friss volt ezért az első félévben néha elfelejtettek minket, de már mindenki rájött, hogy vannak ápolók is. Az oktatók jófejek. Korrektek és nem szemétkednek. Sőt egyesek nagyon is segítőkészek. Az órarend az változó. Nekem van olyan napom mikor csak egy órám van délután, de volt mikor késő délutánig órák voltak kisebb lyukasokkal. De ez minden egyetemen így van. A közösség jó, részt vehetsz balek oktatáson és megkeresztelkedhetsz. Hagyományőrző egy egyetem ilyen téren. Vannak ismerőseim akik közben dolgoznak. Meg lehet oldani. Nem egy Debreceni egyetem az igaz. De a diplomádnál senki nem fogja nézni, hogy hol végeztél. A Debreceni valamivel nehezebb, de a Miskolcin is ugyanazokat tanítják ugyhogy nem fogsz kevesebbet tudni mint egy Debrecenin végzett. Anatómiát például kifejezetten jól, részletesen megtanítják szóval ettől nem kell félni.


Remélem tudtam segíteni. :)

2021. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Igen, kifejezetten segítettél! ☺️

Esetleg abban tudnál még segíteni, ha esetleg kolis vagy, hogy azt hallottam, a karoknak külön kollégium van. Az EÜ-sök melyikben vannak? Illetve ha ott laksz, tudnál mesélni, milyen? ☺️

2021. márc. 5. 08:13
 3/4 anonim válasza:
Sajnos én nem vagyok kolis. Úgyhogy erről nem tudok mesélni. Sajnálom. :)
2021. márc. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj! Köszönöm azért! Ment a zöld kéz :)
2021. márc. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!