Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményeket várok a Pszicholó...

Leslie-Smith kérdése:

Véleményeket várok a Pszichológiai asszisztens, szakirányként választva az iskola-óvoda pszichológiai asszisztens képzésről? Ezek elvégzése után van esély álláshoz jutni és kb. mennyit lehet keresni felsőfokon angolul is beszélek mellette?

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Taníitó vagyok 4 évet dolgoztam és gyes után "csak ped.asszisztensként" tudtam elhelyezkedni érettségis minimálbérrel.

Ezzel azt akarom mondani hogy sok munkanélküli tanító van az iskolaösszevonások után akik örömmel elvállalnak ilyen munkát is mert nincs más.Az igazgatók pedig természetesen azt választják akinek van tanítói végzettsége.

Ergo:sürgősen kezdj el valami mást keresni!

Pszichológusokra gyógypedagógusokra van mostanában nagyobb szükség, belőlük van jobban hiány!

Remélem segítettem.

2010. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a képzést, a magyar oktatásnak még a tanárokra meg a festésre sincs pénze nemhogy pszichológusra, vagy ha valami csoda folytán mégis van , akkor mivel Dunát lehet velük rekeszteni, találni fognak alkalmasat. Nem asszisztenst keresnek.
2010. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!