Mi történik ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az van, hogy németből van egy B2 nyelvvizsgám. BGE-re szeretnék menni, ahova lehet nyelvből emeltezni (töriből meg nemetbol fogok). Nemetbol van egy előrehozott középszinű érettségim (83%) és attól tartok hogy német emelten nem lesz meg a 45%. Törire rengeteget készültem, az szerintem meglesz, sőt ott a 70+ a célom. Ha a német emeltem csak 40% lesz, akkor hogyan kapom a +pontokat?

2021. jan. 11. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A B2es nyelvvizsgádért kapsz 28-at az emelt töriért +50et ha 45% feletti, a német emeltre pedig sajnos nem jár, csak 45%felett.Így összesen 78+ pontod lenne,ha összejön a német emelted is akkor 100+.
2021. jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos a német nyelvvizsga és a német emelt szintű érettségi kiüti egymást. Csak az érettségiért kapod meg a plusz pontot ha 45% felett sikerül.
2021. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!