Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez után felvennének fősulira?

Ez után felvennének fősulira?

Figyelt kérdés
Nem lesz emelt szintű érettségim ezért ha elmennék először okj-s kisgyermek gondozó és nevelőre utána felvennének fősulira csecsemő és gyermekápolónak? Az mentesítene az emelt érettségi alól vagy nem?

2021. jan. 11. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Felvennének
Nem vennének
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp kell egy olyan emeltet tenned, amit elfogadnak azon a szakon.
2021. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmivel nem tudod megkerülni az emeltet, csak diplomával tudnád, de ugye értelemszerűen, ha még nincs, akkor marad az emelt. Hidd el, nem több energia, mint egy okj-t megcsinálni!
2021. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyetemen 1 tárgyra kell annyit készülnöd mint az egész érettségire.

Én dupláztam, a szakomhoz az volt kedvzezo. A többit megcsináltam 2-es 3-asra, az emeltre jól rákészültem ami 5-os lett, a másik pedig erős négyes lett.

Mindenképp most csinálj emelt érettségit, ne halaszd el. Később nehezebb lesz.

S ha nem kémia es biosz, akkor nem sokkal nehezebb mint a kozep.

Sok sikert kívánok neked a jövőben! :)

2021. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!