Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági ismeretekkel kapcsol...

Gazdasági ismeretekkel kapcsolatban, milyen egy közép-és emelt érettségi?

Figyelt kérdés
Tudom, írásbeli és szóbeli. De van egy projekt is, amit a témakörökből választhatunk ki és ki kell dolgozni és megvédeni. De erre mennyi idő kell? Vagy egyáltalán milyen az érettségi ebből a tantárgyból közép-ill. emelt szinten. (Kb. 1 éve tanulok gazd. ismereteket, faktként, gimiben.) Valóban könnyebb így az egyetem első éve?

2021. jan. 12. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen vagyok, de FOSZ képzésen, nekem vannak olyan tárgyaim amiket még nem kellett tanulnom, viszont te már tudod, mondjuk ilyen a mikro vagy makro, ha az is van. Viszont, tanultam pénzügyet és számvitelt, statisztikát gimiben, ezek nagyon erős képzések voltak, ebből nagyon sokat tanultam, egyébként hármas voltam, de 5ös lehettem volna más suliban, szóval, átolvastam a jegyzeteimet/füzeteimet és csináltam az egyetemen egy hármas vizsgát pénzügyből, ebből kiindulva simán lehet az, hogy könnyebb dolgod lesz.


Amennyiben tudod, hogy milyen ez a védés és projekt, abban az esetben kérlek írd meg, mert számomra is aktuális lesz, mert emeltet kell csinálnom, hogy tudjak menni alapra. :(

2021. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!