Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SZTE-TTIK Gazdaságinformatikus...

SZTE-TTIK Gazdaságinformatikus (v. bármilyen infó szak) képzésről elmondanátok a véleményeiteket, tapasztlatitokat? Milyen a színvonal e téren?

Figyelt kérdés

Idén a kar az oktatók kiválósága alapján az 1. lett informatikából. Ami önmagában már elég meggyőző. Azonban érdekelnének személyes tapasztalatok, esetleg mit hallotatok róla. Inkább a gazdinformatikus szak érdekelne de ha, van más infó szakrol is valami, akkor ne tartsátok magatokban.

Milyen a koli? Mennyire teljesíthetőek a tantárgyak? Az oktatók stb.



2021. jan. 13. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Ez az a szánalmas toplista ami full hülyeség az edulájnon? Nekem nincs túl sok tapasztalatom infós képzésekről, amit tudok mondani a vik az nagy szívás de elég erős és jó hely.
2021. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért tartod hülyeségnek érdekelne. Mit javasolnál akkor egy végzősnek, mire támaszkodjon amikor összeállítja a jelentkezését?
2021. jan. 13. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartom hülyeségnek, mert pl a hallgatók osztályozásánál olyan szempontokat vett figyelembe a sorrend, ami nem feltétlenül mutatja a hallgatók igazi képességét. Arra következtetek, hogy ez máshol is így van. Én nem azt mondom, hogy az szar hely, csak ne egy toplista alapján dönts önmagában. Szerintem egy végzős döntse el, hogy milyen infós képzésre akarna menni, pl gazdinfó v mérnökinfó v progtervező. Aztán az egyetemek közti kérdést.
2021. jan. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát az oktatók kiválósága elég szubjektív. Vannak szar oktatók itt is, mint máshol is, mint ahogy nagyon jók is. Amúgy nagyon nehéz, azt el lehet mondani, hogy nem az egyetemen fogsz megtanulni programozni (akár idejössz, akár máshova mész), a közösség egész jó, baráti, Szeged is kellemes kis város, szép helyek vannak, jó programok. Az egyetemmel sincs gond összességében. Írsz légyszi konkrét kérdéseket, és akkor könnyebb válaszolni, (jobban össze tudom szedni a gondolataimat).
2021. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
abban igazat adok a 3-asnak, hogy nem a rangsor kellene, hogy számítson, hanem, hogy amihez neked kell, a képességeidhez mérten is akár, meg, hogy mi a célod, ahhoz passzoljon. Az sem mindegy tényleg, hogy melyik szak, mert nem mindegyiken ugyanazt tanulod (hasonló), meg a végén hasonló munkákat is végezhetsz, csak tényleg nem lényegtelen, hogy mi érdekel.
2021. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából vacilálok, az Óbudai, BGE és a Szegedi Tudomány Egyetem között.

Milyen programozási nyelveket tanultok?

Mennyire felszerelt a suli?

Mennyire teljesíthetőek a tantárgyak?

Mekkora a partner kapcsolata az egyetemnek? / Van-e duális képzés?

Pl. gazdinfónál ha nem csak infót tanul az ember és a gazdasági tárgyakra is tanulia kell akkor mennyi ideje marad arra (mint ahogy az feljebb említették) hogy fejlessze magát prog-ból. Illetve ha van kolis tapasztalat arra is kíváncsi lennék. Jómagam győri vagyok, és itt a Széchenyi István ha nem lennék idevalósi akkor ide jönnék az Audi miatt.

2021. jan. 13. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
De akkor neked a gazdinfó a tuti szak?
2021. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából még nem döntöttem el teljes mértékben. Érdekel a gazdasági része is mivel közgazdasági technikumból jövök emelt gazdasági ismeretek érettségivel. Közép infoval, közép matekkal, emelt angollal.
2021. jan. 13. 18:36
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Én eldönteném a helyedbe, mert ha gazdinfó, akkor az hol. Ha mewg nem gazdinfó, akkor meg az hol. Viszont ha már most jók a gazdasági ismereteid, akkor nyilván jó lenne bővíteni, bár igazából a többi infós szak is megfelelne. Szóval én döntenék a helyedben.
2021. jan. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!