Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdaságinformatika Győri...

Gazdaságinformatika Győri vagy Debreceni Egyetemen színvonalasabb?

Figyelt kérdés
Még van lehetőségem módosítani a sorrenden de nehezen tudok dönteni Győr és Debrecen között. Debrecent azért választottam mert az eddigi években magasabb volt ott a ponthatár ezen a szakon,így papírformailag jobbnak tűnik, viszont Győr például 1 órával közelebb van az otthonomhoz,illetve hallottam hogy az Audi gyár gyakran ad munkát a képzés alatt. Esetleg valaki aki rendelkezik információval, meg tudná osztani,hogy nehogy megbánjam a választásom. Egyébként a Corvinust jelöltem elsőként, de 420 ponttal nincs esélyem sajnos.
2012. júl. 3. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp Győrt választanám. Közel van ausztriai határ, ahol jó munkákat kaphatnál. Főleg SAP nagyon megy a német nyelvű területeken. Valamint a győri tesóknál volt idén a nagy gazdinfos banzáj(konferencia). És én elég jókat hallottam róla.
2012. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aha,hát sajnos a határról annyi, hogy én angolos vagyok,szóval biztos vagyok benne,hogy nem tudnék dolgozni német nyelvterületen
2012. júl. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!