Orvosin tanulók! diktafon?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az lenne a kérdésem, hogy akik használtok diktafont előadás felvételéhez, milyen fajtát használtok? Vagy milyen ártól érdemes venni? Ami mondjuk 12 ezer az "szarnak" számít vagy kb 10 alatt is jók?



#10 alattim van, nekem megfelel #10 alattim volt, de nem volt tartós #10-15 ezer körülim van, pöpec #Egyéb, kommentbe pls :)
2021. jan. 13. 20:41
A kérdező szavazást indított:
diktafon
előadás
orvosi
tárhely
8GB
1 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Felcserélte a kulcsszavakat a szavazás válaszaival :'(
2021. jan. 13. 20:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanitt kérdezném, hogy ez amúgy legális? Vagy minden oktató szóban beleegyezik az első órán és onnantól kezdve indítható a felvétel? Jellemzően beleegyeznek? Vagy titokban megy a felvétel?
2021. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jellemzően beleegyeznek, legalábbis az ELTE-n igen, van ahol nagyon szőrszálhasogatóak ezzel és nem, de most pl. ha a zsebedbe van.. nem mintha eladnád a hangfelvételt :D Ha jó fej a tanár, akkor előre bejelenti lehet-e.
2021. jan. 13. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok diktafont, telefon bőven megfelel erre a célra és egyszerűbb is 2 zene közt kicsit az előadást hallgatni.

Viszont nálunk tavaly ősszel volt galiba.. mindenféleképpen érdemes megkérdezned, hogy engedik-e a hangfelvételt mert ha épp egy rágósabb oktatót fogsz ki akkor ő fel fog lépni ezellen..

+ telefonra azért szavaznék még, mert ha elindítod a felvételt és lezárod a kijelzőt, akkor az csak olyan mintha kiraktad volna az asztalra a telefont.

(Ez szte-n volt de soten is hallottam hasonló oktatóról)

2021. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!