Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ápolás és betegellátás szak?

Ápolás és betegellátás szak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

-Mennyire nehéz ez a szak?

-Mennyire nehéz bekerülni?

-Mehetek (érdemes-e) biológia érettségi nélkül, emelt angollal?

-Melyik egyetemen ajánlanátok Budapesten?

Bármilyen hasznos információt köszönök! :))



2021. jan. 14. 18:45
 1/2 anonim válasza:
100%

A nehézsége attól is függ, hogy hova jelentkezel. A Debrecenin nehezebb (ismerősöktől tudom), a Miskolci kicsit könnyebb, de persze itt is simán lehet csúszni. Biológia érettségi azt hiszem kell. Régebben is kellett hozzá és most is van olyan csoporttársam aki megcsinálta. De ha gondolod az "egészségügyi ismeretek" érettségit is elfogadják. Ajánlani azt tudom ahova járok, a Miskolcit, ugyanis a többit nem ismerem úgy.

Ha adhatok egy jó tanácsot.. Ha csak azért szeretnél erősebb egyetemre menni mert jobban hangzik, vagy biztos jobban megtanítják az anatómiát (persze nem állítom, hogy ez a szándékod) akkor ne feledd, hogy a diplomádnál nem nézik, hogy hova jártál egyetemre, és egy gyengébb egyetemen is ugyanúgy meg kell tanulnod az anatómiát. :)

Remélem tudtam segíteni :)

2021. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél! :)
2021. márc. 4. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!