Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaválasztás előtt állok...

Pályaválasztás előtt állok mint lány. Mentőápolónak szeretnék tovább tanulni, viszont szüleim kissé ellenzik. Nem vagyok valami nagy darab sem magas. Ezt az utat felejtsem el, vagy lehet valamennyi jövő benne?

Figyelt kérdés

2021. jan. 14. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%

ha szereted hogy kis pénzért kidolgozod a beled akkor lehet


Amúgy minden tiszeletem a tiéd, szerencse, hogy még vannak ilyen emberek, különben már nem működne ez az ország.

2021. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ha lenne rá alkalmam kimennék külföldre. :)
2021. jan. 14. 18:58
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Mi koze ahoz, kofejezetten vekony filigran mentosok is vannak, noktol amugy se varjak el az izmos kockahasat.

De az tudd, ez eletmod, hivatas. Sem gazdag, sem megbecsult nem leszel. Sot rengeteg stressz fog erni. Nezd csak meg pl. facebookon hogy szindjak a mentosoket barmiert is...

Jo esellyel 20evig ugyanazon a teruleten leszel, feljebb jutasi lehetoseg kihalasos alapon fizetes lo.asz stb.

2021. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Van rá alkalmad, hogy kimenj külföldre. Kezdetben egy év EVS-el, és ingyen kint élsz 1 évet.

Utána már könnyebb lesz látni, hogy mehetsz el.

2021. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Nem is az..Hanem hányszor láttál már női mentőápolót ha láttál?
2021. jan. 14. 19:02
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Én láttam. Nem igazán értem mi a problémád.
2021. jan. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vegyünk példának egy: Bérházat amelyben nincsen lift és a 6.-ról kell lehozni egy 120 kilós bácsikát...Olykor egy kicsikét megtorpannék. :D
2021. jan. 14. 19:15
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Respect, ha ezt akarod csinálni, én nem akarlak eltántorítani róla. Ha úgy érzed, hogy ezt akarod és nincs más, ami érdekel, akkor hajrá!


Azt viszont jó tudni, hogy ez egy eléggé stresszes szakma (nem vagyok mentős, de ezt laikus is tudja), és stinte tényleg alig becsülik meg. Az egészségügyben csak az orvost nézik valamibe, ő a nagy megmentő, pedig valójában sokszor a mentősök stabilizálnak egy beteget, az orvos csak átveszi és elvégzi a kötelezőket, de ha a mentős nem gondoskodott volna róla, lehet már csak boncolásra vihették volna be, szóval tényleg respect a munkájuk, de valóban nem az a tipikus fejlődéses szakma.


Én tényleg csodálkozom rajta, hogy működik még ez az ország és az egészségügy, mert ha racionálisan gonzolkozunk, akkor senki nem menne mentőtisztnek.

2021. jan. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igazából ezt írnám be második helyre,mert ez is érdekel...Meg persze reménykedek abban hogy egyszer ez az egészségügy kicsit kiugrik a szarból és több tekintet lesz e felé.
2021. jan. 14. 19:31
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
A 120 kilós bácsikát egyedül akkor se tudnád lehozni, ha férfi lennél.
2021. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!