Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme 36 évesen elkezden...

Van értelme 36 évesen elkezdeni a Rendőrtiszti Főiskolát? Hol fogok tudni majd elhelyezkedni? Nem néznek ki onnan ennyi idősen? És mekkora az esélyem hogy egyáltalán be kerülök?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van értelme, ha ez az álmod. Azzal ne törődj,hogy ki miit gondol.
2008. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

Én is szeretnék rendőr lenni:D és épp ezért utána is kellett picit járnom... Azt hiszem, hogy már nem vennének fel...mert van bizonyos életkorbeli felső korhatár...

De ha rosszul emlékszem, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy el fogsz tudni helyezkedni..hiszen aki elvégzi a sulit kötelezően a rendőrségnél kell majd dolgoznia 3-5évig...De, hogy utána hogyan működik nem tudom..de nem hiszem, hogy bajos lenne...

Kérdezz még és szívesen válaszolok, ha tudok...de egyelőre ennyi jutott eszembe:D

2008. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi a válaszokat,hát igen...egy kicsit elkéstem a tanulással,tudom hogy sokmindenről már lemaradtam.Azért gondoltam a rendőri pályára mert talán ez még nem késő.A 2-ik válaszolónak üzenem hogy én is utána néztem de nem minden világos nekem se.Azt tudom hogy nappali tagozatra 30 év a felső korhatár.De levelzőre is???Remélem hogy nem.Ha bármi infót megtudsz akkor szívesen várom a válaszod és én is írok ide.Köszönöm mégegyszer!Sziasztok
2008. dec. 3. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a korhatárról már lemaradtál.... Levelezőre nem tudsz bekerülni hacsak nem vagy hivatásos állománybeli.... Pl. a VPOP-hoz nem vesznek fel 35 év felett, sajnos....
2009. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A VPOP-hez is be lehet kerülni 35 év felett, ezt meg tudom cáfolni. Elég sok embert vettek fel manapság az utcáról. Jelenleg 25 vagyok, jövőre készülök RTF-re levelező szakon, én is ugy érzem, hogy picit le vagyok maradva, de mivel ez az álmom régóta, ezért nem érdekel, hogy ki mit gondol. Ne foglalkozz vele. Ez hivatás, ha nincs meg benned a kitartás, nem fogod elérni sosem, amit szeretnél.
2010. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!