Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen Székesfehérváron a...

Milyen Székesfehérváron a Tóparti?

Figyelt kérdés
Idén szeretnék a tópart gimibe jelentkezni német specre! Jó hely? 4-5 tanuló, középfokú némettel. Ha nem sikerül, ehhez hasonlót tudnátok ajánlani? A válaszokat előre is köszönöm! :) Tudnék e beszélni egy tópartissal?

2021. jan. 16. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem németre nem nehéz bekerülni, őszinte leszek én nem szeretem a tópartit, de hátha te egy jó osztályt fogsz majd ki.
2021. jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia, én tópartis vagyok, most végzős, írhatsz nyugodtan.

A németre nem olyan nehéz bejutni, szerintem 60 ponttól már lehetséges bekerülni. Alapból nem bántam meg, hogy a Tópartiba jöttem, viszont közösségi élet szempontjából inkább Vasvárit, Telekit ajánlanám, bár azt hiszen Telekin nincsen német specializáció.

2021. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
uhh igenn már mások is mondták,hogy a közösségi élet nem a legjobb. szerintem csak másodiknak jelölöm meg :/ akkor első lenne a vasvári, utána a kodo. ha egyik be se vesznek fel gorsiumnak indul sima gimije is,ahol csak a jegyet nézik. köszönöm :)
2021. jan. 28. 07:32
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia, nem szeretik sokan. Én oda jártam. Jó lett az érettségim, viszont ez inkább annak az eredménye, hogy végig tanultam. Sok álmatlan éjszakám volt ez az iskola miatt, pedig pont hogy ezeknek az éveknek kellene az egyik legszebb időszaknak lenniük az életben. Ha hallgatsz rám te megkíméled magad ettől az agymosott helytől és csak a legvégső esetben mész oda. Ott a Ciszter a Vasvári vagy a Kodó is.

Ha esetleg még kérdésed lenne nyugodtan írj

2021. febr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. válaszolónak: teljesen egyetértek, ugyan ez a véleményem nekem is
2021. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!