Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen cukrász lehetőségek...

Milyen cukrász lehetőségek vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondolkodtam, hogy cukrászattal mennék "továbbtanulni", de nem ismerem Budapestet. Most fogunk odaköltözni, így nincs ismetettségem a környékről.


Egyszerű lesz a kérdés: Hol tudok jelentkezni OKJ-s tanfolyamra? Tudom, hogy szakképzési centrumban kell, de aki tud egy kisebb konkrétumot, vagy esetleg tanácsokat adni, azokat nagyon szívesen fogadnám.


A másik kérdés pedig ehhez fog kapcsolódni: El lehet helyezkedni ott ezzel a szakmával? Ne értsetek félre, mindképp ezt szeretném csinálni, de pár jó tanácsot szívesen fogadnék.


Utolsó kérdések: Mennyire hosszúak a képzések ott? Vagy egységesek? Lehet munkát találni közben/érdemes-e? Vagy csak koncentráljak a tanulásra?


Köszönöm előre is mindenkinek a válaszokat és tanácsokat!



2021. jan. 18. 02:21
 1/3 anonim válasza:

Először is én nem vagyok Budapesti ezért nem minden kérdésre tudok válaszolni, de cukrász tanuló vagyok, szóval azért valamire tudok tanácsot adni.

Szerintem tökre el lehet helyezkedni cukrászként főleg Budapesten. Az OKJ képzések nem tudom milyen hosszuak én nem ott végzem de én amúgy kB 1 évre tippelném.. Azt hogy dolgozol közben szerintem a tanulás nehézsége fogja eldönteni. Ha jól megy akkor szerintem simán dolgozhatsz valamit közben, mert biztosan találsz valami munkát, ha úgy érzed nehezebben megy akkor én szerintem inkább koncentrálj a tanulásra... A többi kérdésre nem tudok tippet adni max keress rá a neten, biztos találsz valamit. Remélem azért tudtam segíteni valamennyit

2021. jan. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, segített!

2021. jan. 18. 09:18
 3/3 anonim válasza:
Akkor jó, ha még van valami cukrász kérdésed írhatsz, hátha tudok segíteni
2021. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!