Áttehetnek fizetősre??

Figyelt kérdés

Az előző félévben ugy tudom, nem szamitott az elert atlag, mármint nem sorolhattak az allamilag tamogatottrol fizetosre.

Ez most is érvényes?

Több targyat nem fogok teljesíteni, mert szakot fogok váltani, es a mostani szakom 3 szakspecifikus targyat nem csinálom meg.


Amit megcsinaltam, jo jegyeket szereztem, de előző félévben is jo jegyeim voltak, mégis csak 3.51 volt a súlyozott es 3.09 a gorgetett atlagom. Most a teljesitetlen tárgyak miatt felek, h atsorolnak...


Vagy most a covid miatt nem tortenhet ilyen? 25 kreditem van teljesítve, előző félévben 27 volt, tehát a 36 megvan egy év alatt.

Az átlag miatt izgulok egy kicsit, pedig zömében 4-es, 5-osoket kaptam, néhány hármassal...



2021. jan. 18. 14:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Csúsztam amugy mar régebben egy évet, és most a szakvaltas miatt megint fogok.

Remelem, ebből sem lesz gond...

2021. jan. 18. 14:38
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom 3.0as átlagnak kell meglennie, de szerintem nézz körbe az egyetemed oldalán, az a biztos. vagy írj egy levelet a tanulmányi osztálynak :)
2021. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron lesznek átsorolások, a két utolsó aktív félévben elért kreditek és átlag alapján.
2021. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Áhá, tehát a covid most nem számít, mármint előző félévben nem volt atsorolas a virushelyzetre való tekintettel.


Az egyetem honlapján elavult, 2012-es infok vannak (nem is értem). Beszélek akkor a tanulmányi osztállyal

Koszonom szepen

2021. jan. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!