Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan veszitek rá magatokat...

Hogyan veszitek rá magatokat a tanulásra?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszak van, de vagy az idő miatt vagy mert március óta a 4 fal közt vagyok itthon, már semmi motivációm nincs tanulni. Minden más érdekesebb a jegyzetnél. Még lenne vizsgám és igazából, ha leülnék tanulni, akkor bele is lendülnék, oda tudnék koncentrálni, csak pont az a mozzanat hiányzik, hogy rávegyem magam és nekiüljek. Nektek mi vált be? Van valami technikátok tanulásra? Használtok esetleg valami appot segítségnek vagy zenét hallgattok közbe? Mennyit tanultok egy nap egy vizsgára kb?

2021. jan. 19. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Mi a fsz? appot? bmeg leülsz, aztán tanulsz! ennyi! Vagy nem kötelező tanulni, mehetsz gyártósori robotnak is! Ott meglesz a motivációd!
2021. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy neked még soha nem volt ilyen, hogy ne lett volna motivációd tanulni? Esetleg belefogni olyan dologba, amitől húztad a szád, de tudtad, hogy valahogy rá kell venned magad és meg kell csinálnod? Vagy olyan dolog, amihez nem volt kedved és egyre csak halogattál? Nagyon különleges lehetsz akkor. Én ezt a kérdést jószándékkal írtam ki, mert biztos vagyok benne, hogy más is van így ezzel, nem a provokatív vitakeltés vezérelt. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor csak hagyd figyelmen kívül a kérdést, nem muszáj rá kommentet írni. A trágár szavakat pedig légy szíves mellőzd, hiába vagy magyar, helyette akkor rakj inkább vesszőt.
2021. jan. 20. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
most én is ilyenbe csöppentem bele... de az élet minden területén, teljesen depresszív lettem. Nem tudom hogy lábalhatnék ki ebből... igaz csak végzős vagyok, de annyira tudom, hogy nem fognak felvenni, így semmi kedvem hozzá... egyszerűen hülyének érzem magam (80+%os matek emeltet kéne írnom, és áprilisig nyelvvizsgázni), és úgy érzem nem fog menni.. főleg ahogy látom itt gyakorin is hogy, 460 ponttal fel fognak e venni.. nekem meg van 360-380...
2021. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!