Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát ajánlotok...

Milyen szakmát ajánlotok amivel tényel el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kicsit magamról is írok, hogy bele lássatok az én életembe.😊

27éves vagyok, (igen tudom lett volna rá időm tanulni), lány.

Eddig nem igazán volt rá lehetőségem az anyagiak miatt, hogy tanuljak, viszont most adódott egy kis lehetőség, amit nem szeretnék elszalasztani. Ezt az anyagi javat tanulásra szeretném fordítani.

Tanulom az angolt, mondjuk itthon a Duolingo segítségével(sajnos a nyelv nem az erőségem, így nehezen is megy😏, de kitartó vagyok😊)

Egy érettségim van csak.

Nem gondolom magaról, hogy okos lennék, sőt, viszont épp ésszel gondolkodok.

Köszönöm szépen a válaszokat 😊 szép napot nektek



2021. jan. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is fontos, mi érdekel, mit szeretsz, és mihez van tehetséged. Ha jó vagy matekból, mehetsz pénzügyi irányba. Vagy lehetsz kutyakozmetikus, ha jól bánsz az állatokkal és az ollóval is. Ha nem vagy jó a szakmádban, az hiába keresett, nem fogsz tudni érvényesülni. Nyilván sokféle emberrel találkoztál már a 27 éved alatt, valamelyik foglalkozásba bele tudtad képzelni magad, nem?
2021. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ha választanom kéne, akkor inkább a fizikai munka közelebb áll hozzám, de elbírnám magam képzeli mint beszerző, viszont ahoz tudnom kellene legalább egy nyelvet.
2021. jan. 19. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A fizikai munkában sincs semmi rossz, ha azt szeretnéd, csináld azt, ott is lehet menni a ranglétrán különböző képesítésekkel.

A beszerző is jó, de ha nyelv kell, akkor perfektnek kell lenni belőle, azt nem 2 perc elsajátítani. A kitartásod nagyon fontos. Én csak sok sikert tudok kívánni mindehhez! :)

2021. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!