Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2021. január 1-től milyen...

2021. január 1-től milyen módon lehet elvégezni -főállás mellett- fotográfus képzést? Kizárólag olyan érdekel, ami megfelelő szakképesítést ad fotós vállakozás nyitásához (mint pl. OKJ volt).

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a képző intézményeket, akik ilyen tanfolyamokat hirdetnek.
2021. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem párat. Konkrét választ nem tudtak adni, mert még nem tudják a részleteket. Sem a vizsgaközpontokról sem a vizsgára bocsátás feltételeiről. 1-2 képzés pedig csak tanfolyam, de vállalkozás nyitására nem alkalmas.

Ezért kérdezem itt, hátha valaki pontos választ tud adni.

2021. jan. 21. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ők nem tudják, miért tudná bárki is?

Múlt héten voltam OKJ vizsgán vizsgáztató, az elnök és a tagok is erről beszéltek egész nap, hogy ki mennyire nem tud semmit. A képző intézmény meg még kevesebbet.

2021. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha itt ismeretlenül, névtelenül, arctalanul bárki bármit mond, az szerinted mennyivel hitelesebb, mint amit a képző intézmények mondanak?
2021. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem sem a válaszokat, sem azok hangvételét. Azért írtam ide, hátha valaki járt hasonló cipőben.

Az utolsó válaszadónak: engem a képzőhely neve, címe és elérhetősége érdekel, nem pedig a válaszadóé.

2021. jan. 21. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, nézem a válaszokat, és azon gondolkozom, mi abban a mondanivalóban, hogy ha az ezzel foglakozók nem tudják, akkor senki, az érthetetlen...

Ami meg a hangvételt illeti, hát az meglepődést tükrözi, hogy a profit megkérded, az nem tudja, és erre itt kutakodnál tovább. :D

2021. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!