Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Na kinek milyen lett a felvéte...

Na kinek milyen lett a felvételi? :D

Figyelt kérdés
Én a matekot nagyon elbasztam, kb vagy 5 feladat tipp volt, valahova nem is írtam semmit. Magyarnál volt pár amit nem tudtam befejezni. Elsírtam magam, dehát ez ilyen. Matekot nem volt erőm kiszámolni, mert tudom hogy szar, de kb. 10 pontom lesz, magyarból pedig 25-30. Ez szerintetek elég hogy felvegyenek A Keleti Károlyba vagy a Bethlenbe, Képző és iparművészeti szakgimibe? Aki ezekbe jár, attól jó lenne pár válasz, megnyugtatna :)

2020. jan. 18. 15:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Átlagom: 4,3-4
2020. jan. 18. 15:18
 2/2 anonim válasza:
Én is ma írtam felvételit én a matekba csak a 6. kérdésig jutottam el ott kb. 20 pontom lett a magyar viszonylag könnyű volt szerintem abbol meglett 30-33 pontom de amugy a javítási értékélő fent van az oktatas.hu oldalan vagy beirod hogy 2020 felvételi es kiadja a megoldókulcsot, így ha emlékszel hogy milyen megoldásod volt kiszámolhatod hogy kb mennyi pontod lett.Amugy en nem ismerem ezeket a sulikat de biztosan felvesznek sok sikert!❤
2020. jan. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!