Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek jó vagyok egy...

Szerintetek jó vagyok egy ilyen gimibe??

Figyelt kérdés
Most írom a központit. Mindent beleadok tényleg. Egy elég erős nagy elvárásokkal rendelkező általánosba járok. Az átlagom mindíg amióta 6.-ban idekerültem 3.5 és 3.8 közötti. Nem tudok többet nyújtani de ebbe belenyugodtam. Hanem az lenne a kérdés hogy egy középerős gimnáziumba jelentkeztem ahol 200 pontot lehet max elérni (100 központi, 50 jegyek, 50 szóbeli). Tavaly már vettek fel egy embert 130 ponttal. Nekem ha mindenigaz a vitt pontjaim 35 pont lesz. Tudom ez nem valami jó de töriből mindíg 5 ös voltam. Földrajz is 4 es 5 ös mint az irodalom is. Azért jelentkeztem gimibe mert töri földrajz szakos tanár akarok később lenni. A legjobb központim: 38 matek 47 magyar. De átlagosan 30-35 matek és 40-45 magyar. Ez szintemhez nekem jó. De kicsit izgulok a felvétel miatt. Igaz kb olyan 160 165 pontot viszek mivel a szóbelin csak beszélgetni kell amit én tudok szépen, kultúráltan. De mégis izgulok ez miatt igaz tavaly a legjobb 176 pontot ért el és az is nem oda ment hanem gondolom jobba. Szerintetek esélyes vagyok.

2021. jan. 19. 21:59
A kérdező szavazást indított:
Teljesen esélyes vagyok minden tekintetben
Biztos hogy felvesznek
Nem vagyok esélyes
Esélyes vagyok de nem biztos hogy felvesznek
Egyáltalán nem
41 szavazat
 1/2 Helosziaszia ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne izguld túl, és gondolj úgy rá,hogyha ne adj Isten még se vennének fel, akkor annak úgy kellett lennie, tudod ember tervez...

Szóval csak ügyesen, nem szabad semmit sem görcsösen akarani

2021. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt majd utána is ráérsz átgondolni, úgy tudom később is tudsz változtatni a sorrenden. Most koncentrálj arra, hogy a legtöbbet kihozd magadból!

Egyébként tényleg jó esélyeid vannak! Hajrá!

2021. jan. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!