Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szombathelyi ELTE-en milyen a...

Szombathelyi ELTE-en milyen a gazdálkodás es menedzsment szak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 11:32
 1/7 anonim válasza:
100%
Gyenge. Miért Szombathely? Szombathelyi vagy?
2021. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háááát... én átmentem Sopronba egy év után, meggyőztek az ott tanuló volt osztálytársak. (Jól tették.) Egyetemi élet, progik, oktatói hozzáállás. Mindenben "egyetemibb". Nem azt éreztem rajtuk, hogy nyűg, hogy nem a pesti ELTE-n kell tanítani... Szakmai versenyeken, tudományos diákköri konferencián is voltam, mindenben támogatóak voltak.
2021. jan. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miben gyenge?

Nem szombathelyi vagyok csak be tudok járni és középsuliba is oda járok.

2021. jan. 28. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Miben nem? Szombathelyen nem volt és nincs közgáz/gazdálkodási kar, csak egy ilyen képzés van valamiért odarakva... nincs múltja, rendszere, oktatói gárdája... Az össz (helyi) oktatói csapat egy teljes gazdmen képzésre: [link] Komolytalan...
2021. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is azt hallottam, hogy a gazdasági képzés addig volt jó, ameddig a Soproni Egyetem oktatói jártak át Szombathelyre tanítani. Ha olyan tudást akarsz, aminek hasznád is veszed később, akkor válaszd a Soproni Egyetemet! Csomó szombathelyi inkább oda megy....ha nem akarsz koleszos lenni, ingázhatsz is. Oda nem a MÁV megy, hanem a GyESEV...tök kulturált és netezhetsz is útközben.... Szerintem az ELTE gazdasági képzése felejtős Szombathelyen....
2021. jan. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
főként gáz... hagyd, lehet én is fogom...
2021. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én pénzügy-számvitel szakos vagyok Szombathelyen... nem ide jönnék, ha újra dönthetnék... sok óránk van együtt a gazdmenesekkel, az se jobb... tanórák ilyen-olyan színvonalon aztán ennyi, környező egyetemeken tanuló volt osztálytársaktól azért nem ezt hallom...
2021. dec. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!