Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan hasznosítanátok a...

Hogyan hasznosítanátok a felszabaduló időtöket a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az egyetemünk online kezdi meg az oktatás februártól. Totál tanácstalan a vezetés is, illetve mi, diákok is, bár pedzegetik, hogy áprilisig biztosan nem lesz még tantermi oktatás.

Novemberig kollégista voltam, 14 órám volt egy héten, mellette gyárban diákmelóztam. Most viszont haza kellett jönnöm ugye és rengeteg időm fel fog szabadulni a II. szemesztertől, hogy kevesebb órám is lesz (összvissz 10 db lesz kötelező, ez elég nagy fellélegzés az első félév után), a pénteket is megkapom szabadnak, diákmunkát errefelé nagyon most nem ajánlanak, illetve időt spórolok azzal is, hogy nem kell utazgatnom, stb.

Felmerült bennem, hogy elkezdenék online nyelvet tanulni, esetleg ECDL vizsgát is letehetnék időközben.

Tudom, hogy nem olyan egetverően sok ez a néhány hónap, de szeretném a maximumot kihozni belőle fejlődés terén és pallérozni a tudásomat. Mit gondoltok?


2021. jan. 20. 14:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!