Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Másnak is rosszabbul sikerült...

Másnak is rosszabbul sikerült ez a féléve?

Figyelt kérdés

Eddig minden félévem jó volt (egyetemen), legjobbak között volt az átlagom, egész jó tanulmányi ösztöndíjat is kaptam, de ez a félév valahogy nem sikerült jól. Nem is tudom miért, de nagyon elvesztettem a motivációt és valahogy mindig eltelt az időm. Szinte minden vizsgám szóbeli volt, de ott is teljesen máshogy teljesítettem. Lenne még lehetőségem javítani, de ősztinén szólva annyira belustultam és elfásultam, hogy nem fogok menni.


Más is érzett ilyet ebben a vizsgaidőszakban? Tény, hogy most egy kicsit nehezebb tárgyaim voltak, meg több kreditet vettem fel, mint amennyit kellett volna, de mintha a szaktársaimnak is több UV-ra kellett volna menni mint az előző félévekben. Tényleg a távoktatás és az emberi kontaktok hiánya okozná ezt?


2021. jan. 21. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt, majdnem egy egésszel lett jobb az átlagom mind a két szakomon úgy, hogy egyiket sem csaltam el. Mlndminket nem szivattak rapid vizsgákkal meg ilyen hülyeségekkel.


Pedig a társaság és a szabadság már nekem is nagyon - nagyon hiányzik

2021. jan. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan igy van. Elso vizsgakurzusom is meglesz mert nincs erom mar felkeszulni.
2021. jan. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!