Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fakultációt lehet változtatni...

Fakultációt lehet változtatni 12. évfolyam elején?

Figyelt kérdés

Most vagyok 11.-es és félévkor lehetett fakultációt változtatni, de lemaradtam, mert későn jöttem rá mivel is akarok igazán foglalkozni.

De nagyon stresszelek, mert táplálkozástudománnyal, táplálkozás pszichológiával szeretnék tovább menni, amihez ugye fontos a biológia emelt szinten, de én történelmet tanulok emelt szinten. Ezért lenne a kérdésem, hogy van-e esély még változtatni?



2021. jan. 21. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még időben vagy szerintem még van csak jelezd a suliba!
2021. jan. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

esély mindig van :D az a kérdés be tudod e hozni a hátrányodat


igazából barátnőm most jött rá, hogy emeltezni fog bioszból, végzősök vagyunk :D

kémiából sem jár faktra, az lesz a másik emeltje, otthonról tanulja azt is

2021. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő, de lehet kelleni fog egy jó magántanár, aki segít behozni a lemaradást.:) Egyébként ha pszichológia szakra szeretnél menni, ott elfogadják az emelt történelem/emelt nyelv érettségit is, szerintem nézz utána! Hasznosabb lenne a biológia, de lehet meg tudod oldani így is.
2021. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, ha most vagy 11.-es, kérdezd meg, hogy lehet-e év közben módosítani, és akkor nem kell még egy fél évet várnod.
2021. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem iskolától függ, úgyhogy mindenképpen a sulin belül érdeklődj valaki megbízhatótól! Nálunk például 10. végén kellett választani, 11. félévkor kérelemmel le lehetett adni (mindenkit elfogadták, ha az írta, hogy már nem szeretne emeltet tenni belőle), 11. végén pedig küldtek egy papírt, amire mindenkinek be kellett írni, hogy mit tanult eddig és mit szeretne 12. elejétől. Most kérdezd meg, hogy ha esetleg úgy alakul, 12.-től már ott kezdhess.
2021. jan. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát!
2021. jan. 24. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!