Ki mit tanulna?

Figyelt kérdés

Gyerekekkel vagyok most itthon. A szakmámmal már csak itthon szeretnék dolgozni.

De ez mellett azért dolgoznék mást is.

Azért jó lenne jó fizető állás. Nem olyan ahol kidolgozod a beled és alig kapsz valamit. Folyamatosan gondolkodom, meg végigjártam már, hogy mit is kéne. De még nem sokra jutottam. Meg szívesen tanulnék többmindent is.



2021. jan. 21. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet nem segít de en is jelenleg egy olyan álláson gondolkodtam, amit otthonról lehet csinálni jól fizető még ha tanulni is kell hozzá. Pénzügy számvitel mellett döntöttem végül es ugy gondolom, hogy ha elvégzem a gyakorlatu időt otthon könyvelni azért elég jó pénzt lehet kapni.

Egyebként tipikus otthoni munka pl meg kozmetikus, körmös, fodrász és hasonlók.

2021. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De nem feltétlen szeretnék itthonról dolgozni. Csak a mostani szakmámmal inkább itthonról dolgoznék, mint egy cégnél.

2021. jan. 21. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!