Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki aki a Pázmányon...

Van itt valaki aki a Pázmányon tanulna spanyol szakon levelezőn?

Figyelt kérdés

Én már évek óta jelentkezek, de nem indul a szak, emiatt lehet valahol lépéseket tenni, vagy ha nem jön össze a 10 fő minimum soha sem indítják el?


Totál elkeseredtem bár már van 3 diplomám és 29 évesen nem tehetem meg hogy nappalin tanuljak, dolgoznom kell, mindig arra vágytam h spanyol szakos legyek. Anyagi okokból kellett másik "pályát" választanom.


2019. júl. 27. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Spanyol szakos voltam, csak nem a Pázmányon. Szerintem lehetetlen, hogy indítsanak levelezőn, mivel rengeteg gyakorlati óra van, nyelvfejlesztesek, irodalmi+nyelvészeti gyakorlatok, amiken ott kell lenni az órákon, kiselőadásokat tartani, stb.. Ez nem olyan, hogy bemész megírod a vizsgát és annyi. Persze megéttem a te okodat is, hogy miért szeretnéd..
2019. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Más nyelvből is van levelező...illetve a pécsi egyetemen indul is. Nekem Pesten jobban megoldható lenne, túl messze van Pécs.😔
2019. júl. 28. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!