Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon ebben az évben megtartjá...

Vajon ebben az évben megtartják az előrehozott érettségiket?

Figyelt kérdés
Tavalyi évben ugye elmaradtak és ősszel lehetett letenni. Azt is hallottuk hogy lehet rendes és előrehozott érettségin eltörlik a szóbelit ebben az évben is. Nem sok esélyt látunk arra, hogy ebben az évben már visszamegyünk suliba.

2021. jan. 21. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz előrehozott érettségi. Rendes időben lesz, mint tavaly. És megtartják. Nyitott ablak, max 10 fő egy osztályban.

Tanulj, ne a lógáson járjon az eszed.

2021. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ellógni, csak jó lett volna letudni ebben az évben a 2 előrehozottat, hogy 12-ben annyival kevesebb legyen :DD
2021. jan. 21. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jézusom mi ez az első válasz xd

mivel ősszel is meg lettek tartva, így szerintem most is :) de ne aggódj, ha ősszel kell, akkor is jól jársz, én is most vagyok végzős és őszre tolódott nekem

2021. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Még nem dőlt el, hogy meddig lesz digitális oktatás. Még bárhogy alakulhat február 1.-jéig.
2021. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Biztos, hogy meglesz. Nálunk a záróvizsga is személyes most. Nem is értem, hogy sok Egyetemen, hogy lehet online záróvizsga. Annyit is ér. Semmit.
2021. jan. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, van már hír róla? Sulinkban egyik tanár szerint nagyon valószínű, hogy lehet előrehozottat csinálni, másik szerint még nagyon nem biztos. 2 hét van a jelentkezésig.
2021. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!