Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tehetek-e valami az adott...

Tehetek-e valami az adott iskolával szembem, hogy ne húzzák le rólunk az utolsó bőrt is?

Figyelt kérdés

Adott egy tanfolyam ami nem akkreditált ergo nem kék bizit kapunk csak tanúsítványt amivel indíthatunk vállalkozást ha elvégeztük.


Az iskolának vam honlapja ahol reklámozza hogy rugalmasak helyileg, 4 hónapos a képzés, oktatóteremben, ha elvégezted a tanfolyamot ingyen bármikor csatlakozhatsz a csoportos órákhoz ha még gyakorolnk szeretnél és ha van a közeledben épp képzés stb...

Heti 1 napi képzést írnak amin részt kell venni.


Adott az oktató aki nem heti 1 képzést tartott az 1. modulból hanem 2x30 perc aztán vizsga de maga a vizsga is nevetséges volt ahogy az oktatás is. A hekyszínek hol egy hotel konferencia terme, hol egy szezonos étterem ami épp nem volt nyitva mert ugye tél van, hol valami elhagyatott üzlet fűtés sehol, se padok se semmi képzésre alaklmas dolog.


A tanár szülni megy, hangoztatta többször hogy másik oktató fog helyette dolgozni, kértük hogy ne kelljen Nagykanizsáig utazni a tanárhoz adjon át a helyettesnek Siofokon mert itt élünk. Közölte az oktato hogy tőle fejenként 50 ezret akar a helyettes mert mi nem neki fizettünk( jelzem hogy elvileg az iskolának), az iskolát hívtam akik bunkón azzal leráztak, hogy a szerződesben benne van hogy akinél kezdtem annál kell befejezni a tanfolyamot. Na ilyen nincs a szerződésben, olyan vam hogy ahol elkezdem város ott vagyok köteles befejezni. 10 mondattal lejebb pegid már leírják hogy fenttartják a helyszín változás jogát. Nem kevés a befizetett összeg és ha normálisan oktattak volna eddig elmennék kanizsára de vicc volt a képzés amit kb november 11-én kezdtünk január 12-én vizsga és volt 2x 30 perc "gyakorlati oktatás". lassan letelik a 4 hónap ugyan a szerződesben hivatkoznak, hogy kitolódhat az idő de vajon meddig? 3 modul van vissza még.Volt egy modulzáró elvileg vizsga amo kb mint a gyakorlati óra beszélgetés volt meg egy papír teszt, hogy sikeres-e meg semmit nem kaptunk róla.


Van értelme ügyvedhez fordulnom a dologgal kapcsolatban? Nagyon pénzlehúzásnak és szemétkedesnek érzem.

Engem az sem érdekel ha nem adja vissza a pénzem ne raboljuk egymás idejét adja oda a tanúsítványt az oktatásból kamatoztatni kb semmit nem tudok megoldom máshol a gyakorlatot szintén szakmabelinél csak a papírt adja át aztán csókolom.


Keressek ügyvédet? Nekik lehet menni? Mert egyenlőre a baratias mód nem játszik.



2021. jan. 22. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!