Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajzi kémiával kapcsolatos...

AKerZso kérdése:

Földrajzi kémiával kapcsolatos felkészülésben Szegeden kit ajánlanátok nekem? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Sajnos középiskolában nem túl erős kémia oktatásunk volt. Emiatt földrajzból az egyetemen az első félévet végigcsináltam, mire rájöttem és érezni kezdtem egyre inkább, hogy nekem nem túlzottan erősségem a kémia (az előzőekben leírt ok miatt is nagyrészt). Másrészt nem gondoltam, hogy földrajz BSc-re ilyen erős kémia kell. Mármint ilyen sokrétű téma és anyag, aminek egy részét én például nem is tanultam a gimnáziumban. Pláne a mostani járvány méginkább vsak nehezített a helyzeten. A lényegre térve, tudnátok e nekem olyan felkészítő tanárt vagy felsőbbéves diákot (bár nem tudom ilyen helyzetben diákok vállalnak e ilyesmit) ajánlani/javasolni Szegeden, aki vállalna kémia felkészítést, valamint a kémia földrajzi részében is egy kicsit jobban tudna segíteni nekem?

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 31. 18:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Mellesleg, csakhogy tudja, aki a kérdést és annak kisebb kifejtését olvassa: a vizsgaidőszakot végigcsináltam, azzal a kitétellel, hogy három vizsgatárgyat végignyomtam amit úgy éreztem sikerül megcsinálnom, illetve egy szabadon választott tárgyból megírtam egy rövidebb beadandó szöveget, ami alapján az egész éves részvételemet osztályozták a tárgyból. Illetve a matematikát is végigcsináltam, az írásbeli számonkérést is megírtam (ugyebár ebből nincs vizsga külön). Így a három vizsgával és a matekkal együtt négy tárgyat tudtam le ebben a vizsgaidőszakban. Így most február elejétől van lehetőségem passziváltatni. Az első félévemet újra szeretném kezdeni, majd folytatni szépen tovább a földrajzot. Amiből levizsgáztam azt tovább tudom vinni a következő évre. Így jövőre már csak négy tárgyból kell vizsgát tennem.


Ez a terv is úgy született meg, hogy legelőször konkrétan az egész földrajz tanulást ott akartam hagyni. De aztán gondoltam át, hogy én mégis csak szeretem a földrajzot, valamint van olyan része, ahol kifejezetten el tudnám magam képzelni a későbbiekben.

2021. jan. 31. 18:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Irtam privátban ^^
2021. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!