Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Győr Baross, szintén Győr...

Győr Baross, szintén Győr Deák vagy Sopron Fáy?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy melyik milyen erős iskola és, hogy mi a véleményetek róla? Illetve, hogy nagyjából milyen eredménnyel lehet bekerülni?


Az átlagom 5-6-ba 5,00, illetve 7-8-ba 4,5-4,6

A felvételin 67 pontot sikerült elérnem ami szerintem nem rossz


Mindegyik iskolába magyar-angol (nem két tanítási nyelvűbe) mennék


Van esélyem bekerülni?

Nagyon sokat láttam ezen a platformon, hogy fikázzák a Baross, de azt is, hogy istenítik

Szerintetek jó suli? (Ezt jelöltem első helyre)


A sorrend nálam:

-Baross

-Fáy

-Deák


Azért szeretném tudni a véleményeteket, mivel még tudok rajta változtatni.

Előre is köszönöm a válaszokat



2021. febr. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Barossba járok, a kéttannyelvű osztályba. Egy barátnőm sima osztályba jött ugyanebbe a suliba. A felvételije nem sikerült olyan jól, az átlaga viszont egész jó volt, szerintem simán bekerült. Nem kell túl hajtania magát, de nyilván kell tanulni.
2021. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valászt!

Végül az internet elém sodort egy másik iskolát Budapesten így azt jelöltem első kettő helyre, de harmadik a Baross:D

2021. febr. 27. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem bejutsz oda, ahova szeretnél! :)
2021. febr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2021. febr. 28. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!