Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz megtartani a...

Mennyire nehéz megtartani a Corvinus ösztöndíjat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 23:08
 1/5 anonim válasza:
Véleményem szerint egészen könnyen meglehet tartani, bár ez nyilván szakfüggő. Ha jól tudom 2 félév átlagának kell 3,8-nak lennie, kis tanulással, ráfordított idővel könnyedén megtarthatod a Corvinus-ösztöndíjas helyed.
2021. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy tekintjük, hogy a 3,8 valóban egyszerűen megvan a nagy többségnek, akkor éppenséggel azt jelenti, hogy sokkal magasabban lesz a léc. Hiszen a "legjobban teljesítő felső réteg" nem lehet majdnem mindenki.


Aztán még azt is bele kell kalkulálni, hogy az idei évtől kezdve (2020/21) az egész belépő évfolyam jobban hajt majd, mint az eddigi állami ösztöndíjas évfolyamok.

2021. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
45%
Ha jól tudom, ez a 3,8 fixen meghatározott átlag (Corvinusra járok), ami nem változhat mivel bele van foglalva a TVSZ-be.
2021. febr. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
[link] remélem ezzel tudtam segíteni ;) (előző voltam)
2021. febr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szaktól függ.

Gazdálkodás és menedzsmenten triviális a szükséges átlag megugrása, gazdelemzőn már egészen más a leányzó fekvése.

2021. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!