Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Asztalos szeretnék lenni,...

Asztalos szeretnék lenni, most diploma után. Van olyan OKJ-s képzés, amibe még államilag támogatott formában lehet becsatlakozni?

Figyelt kérdés
Az OKJ-t felváltó felnőttképzésekről még semmi konkrét helyszínt nem találtam, pedig annak is lenne államilag támogatott formája. Ha tudtok ilyet, kérlek írjatok erről is. Elméletben itt olvastam róla, ezen az új honlapon, de csupa olyan képzést ad ki, amik középiskolai (érettségire készítő) képzések: [link]

2021. febr. 3. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Több helyen is azt olvastam, hogy csak rendes iskolai képzésben lehet ezután a régen OKJ-s szakmákat megtanulni.
2021. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd, találtam egy ilyet, esti oktatásban: [link]
2021. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Rendes iskolai képzésben, tehát szeptembertől?

Amit találtál, az nem egy aktuális képzés, de köszi

2021. febr. 4. 08:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Most január-februarban is indultak keresztféléves képzések, de a lényeg az az, hogy már nem lehet néhány hónap alatt letenni a szakmát, 2-5 éves képzések vannak és bizony vissza kell ülni az iskola padba
2021. febr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!