Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvesznek-e? Légyszives...

Felvesznek-e? Légyszives ajánljatok gimnáziumokat.

Figyelt kérdés
60 pontos lett a központim (tudom nagyon elrontottam) viszont az átlagom félévkor 4,85 volt tavaly év végén pedig 4,7 volt. 16.keres vagyok de igazából minden gimi szóba jöhet ami nem Budán vagy Pesterzsébeten van...

2021. febr. 3. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kalkulátorral meg tudod nézni, hogy hova lenne esélyed, de nincs benne az összes gimi.

[link]

[link]

2021. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Álmos vezér Gimnáziumba biztos felvesznek Pl Zuglóban. De a Corvin is megpróbálhatod a kerületek közül. 17. kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium is egy egész korrekt suli. 60 ponttal és ilyen átlaggal akár megpróbálhatnád a Szent-Györgyi Albertet is.
2021. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!