Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Belsőépítészetet csak mesterké...

Belsőépítészetet csak mesterképzésen tudom csinálni?

Figyelt kérdés

Utána olvastam, és ha jól értelmezem akkor ha például megyek egyetemre Építőművész szakra, hogy az adja az alapot akkor utána tudok menni belsőépítész szakra mesterképzésben. Így van ahogy gondolom? Vagy van más szak amire mehetnék mielőtt megyek belsőépítészetire?

És az igaz hogyha elvégzem a belsőépítészetit akkor mehetek külföldre ilyen irodai, szakmai gyakorlatokat végezni? És hogy akkor sehogy sem lehet egyből erre a szakra menni? Mert nem értem hogy valahol úgy írták hogy egy Msc/Ma diplomával rendelkező építészeket várnak. Úgyhogy már nem értem az egészet.



2021. febr. 3. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A belsőépítész szak mesterképzés. Teljes kreditértékkel számítják be az építőművész és építészmérnök alapszakokat.

Tehát először alapszak és erre kell ráépíteni a belsőépítész mesterszakot.

2021. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oo értem. Köszönöm szépen!!
2021. febr. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!