Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2021-től nem indít képzést a...

2021-től nem indít képzést a munkaügyi központ?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy megszűnnek 2021-től az okj-s képzések. Ezt azt jelenti, hogy a munkaügyi már nem indít képzést? Azt is olvastam, hogy mostmár be kell iratkozni egy középiskolába, ha valaki szakmát szeretne tanulni.

2021. febr. 6. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Iskolarendszeren kívüli képzéseket indíthat, az új képzésbe is vannak felnőttöktatásba oktatható részképesítések, meg sok tanúsítványt adó képzés is. Valahol én láttam már egy megyénkénti lebontott listát az idei évre tervezett képzésekről (én is kerestem már újra csak nem találtam, pedig láttam valahol)
2021. jún. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!