Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen támogatást ad a Munkaüg...

Milyen támogatást ad a Munkaügyi Központ ha valaki OKJ s képzést szeretne?

Figyelt kérdés
Szeretnék rész venni egy OKJ s képzésen, mivel munkanélküli lettem, és a szakmám meg elavult már. Mennyi esély van szerintetek arra, hogy egy kb 3-4 hónapos képzést a Munkaügyi Kp fizetne, és mi kell hozzá részemről, milyen feltételek, valamint kaphatok e a segélyt a tanfolyam végéig? 54ffi

2018. ápr. 10. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
jó ötlet, kérjél tanfolyamot - ezt ki kell könyörögni, nyakukra kell járni azért:) indok: esélyed jelentősen megnő a munkakeresésénél, sőt mondhatod, hogy tudod,felvesznek vhova. A tanfolyam alatt végig ösztöndíj van (ez kicsit több a segélynél).
2018. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy alakult? Én is hasonló helyzetben vagyok. Dolgozom napi bejelentéssel és lenne egy tanfolyam. Csak ugye fizetni is kellene számlákat is. Szóval választanom kell hogy tanfolyam egy szakmáért vagy gürcölés tovább segédmunkásként.
2018. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami tesztet

kell megírni

2019. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tanfolyam előtt
2019. jan. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!