Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakokat lenne érdemes...

Melyik szakokat lenne érdemes megjelölnöm ezek közül? (de plussz ajánlatokat is szívesen fogadok)

Figyelt kérdés

Óriási segítség lenne,ha tudna valaki ebben segíteni!! Csak Bölcsészet,-és társadalomtudomány szakok jöhetnek szóba (2es matek mindent elárul,de amúgy sem mennék gazdaságira,mert nem érdekelnek azok a szakok).


Ezek a szakok jöhetnek szóba:


-nyelvszakok

(amihez nem kell idegen nyelvi emelt pl keleti nyelvek ,szláv nyelvek)


-gyógypedagógia


-konduktor

(erről nem igazán van még mindig fogalmam)


-igazságügyi igazgatási

(ennek úgy hallottam semmi értelme,és gondolom külföld ki is esik vele,de azért megemlítem a vélemények miatt)


-nemzetközi tanulmányok

(ezzel csak annyi a baj,hogy önköltségesre jutnék be,mint mondjuk egy jogra vagy 3 gazdasági szakra)


Sok mindent kihúztam,amikre bejuthatnék,de azokban aztán tényleg semmi nem érdekel. Nem hagyok ki még 1 évet már. Minél előbb megszeretném hozni a döntést:melyiknek lenne értelme,melyiknek nem,így ezek érdekelnének+tapasztalatok.😊


2021. febr. 8. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógypedagógusként legalább állásod lenne. Gondolom szeretnél valami olyasmit is.
2021. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
KONDUKTOR- sérült gyerekek mozgásfejlesztésével foglalkozik. A keleti és szláv nyelvekkel nagyot lehet bukni, nehéz nyelvek előképzettség nélkül.
2021. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!