Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ilyen pontszámmal...

Szerintetek ilyen pontszámmal melyik budapesti gimnáziumot lenne érdemes megjelölnöm?

Figyelt kérdés
Jövő szeptemberben új helyen kezdek és nem igazán tudom ,hogy hová szeretnék bekerülni/jelentkezni. Persze halvány elképzeléseim vannak ,de így ,hogy megkaptam a felvételi eredményeket (magyar 42 ,matek 29 pont) korlátozódni látszanak az esélyeim. Talán a magyarban még meg tudok védeni egy pontot ,de maximum amit produkáltam nem lesz több 72-nél. A pontos átlagomat nem tudom ,de szerintem olyan 4,3 körül van. (igen azt is sikerült lerontanom ebben a félévben :/ ) Szerintetek így hova van esélyem bekerülni?

2017. jan. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Budapesti vagy? Milyen tagozatok érdekelnek?
2017. jan. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Óbudai Gimnáziumba simán.
2017. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Jaa, látom, hogy budapesti vagy. Akkor Berzsenyi, Könyves Kálmán, Teleki.
2017. jan. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!