Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan készüljek fel a középsz...

Hogyan készüljek fel a középszintű informatika érettségi szóbeli részére?

Figyelt kérdés

Minek a segítségével (pl könyv, honlap...) lenne érdemes kidolgozni?

Kb. milyen hosszúságúnak kell lennie egy tételnek?

Milyen tanácsaitok vannak a megtanulásához?



2021. febr. 9. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A többség ebből szokott: [link]

Én még ezt a könyvet használom hozzá, bár én emeltre készülök, de ebben közép, emelt vegyesen van: [link]

Szerintem kb. 2 oldalas tételeket érdemes összeállítani.

Igazából tanácsom az különösebben nincs, nem olyan sok téma ez, hogy ne lehetne megtanulni. Talán annyi, hogy időben kezdd el, oszd fel, mikor mennyit tanulsz meg, és mindenhez tudj hozzászólni! Ha kidolgozod a tételeket, azzal már kb. mindenhez fogsz tudni mondani pár mondatot, utána érdemes elmélyíteni a tudásod, és akkor számíthatsz is rá, hogy jó jegyet kapsz. :) (Feltéve, ha megy a gyakorlat is.)

2021. febr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Esetleg van valamilyen tanácsod arra, hogy hogyan készüljek a gyakorlati részére? (Például oldogassak meg korábbi érettségi feladatokat? Vagy nézzek valami videót, amiben elmagyarázzák?... )

2021. febr. 9. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a korábbi érettségi feladatsorból megcsinálsz 10-et, akkor simán meg tudod csinálni. Van hozzá megoldókulcs, az alapján menni fog. :)
2021. febr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írj rám, segítek

(#programtervező hallgató)

2021. febr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!