Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát tudtok ajánlani?

Milyen szakmát tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

1. SZeretek énekelni és táncolni,kiskori álmom szerepelni.

2. Irodalom iránti szeretetem is van, gondolkodtam a tanáron.

3. Nem szeretek egész nap ülni,és nem szeretek papírmunkát csinálni.

4. Ppszichológián is gondolkodtam,de az viszont nehéz.


Remélem normális válaszokat kapok!



2021. febr. 11. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ mit akarsz. A tanár szakma nem rossz, de nem lehet vele valami sokat keresni. A pszichológia is egy jó opció, de ehhez szeretned kell a biológiát és a kémiát is.

Én inkább a kommunikáció és médiatudomány szakot ajánlom. Egy ilyen diplomával elmehetsz a tévébe szerepelni, akár egy énekes műsorba is. Vagy foglalkozhatsz ugye kommunikációval ami valamilyen szinten közel van az irodalomhoz.

Ha a táncolást komolyabban akarod folytatni akkor érdemes megnézni a Magyar Táncművészeti Egyetemet.

2021. febr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2021. febr. 11. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idegenvezetést ajánlanám. Ott kiélheted azt is, hogy szereted a verseket, mert sok mindennel meg tudod "spékelni" az előadásaidat, amikor vezetsz egy csoportot. Nem szeretsz egy helyben ülni, erre is jó, énekelni, táncolni ugyan itt nem lehet, de az is szereplés, hogy emberek előtt beszélsz, ráadásul megismered egész Mo-ot.
2021. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2021. febr. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!