Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmát javasoltok? Mo...

Jaggerswager kérdése:

Milyen szakmát javasoltok? Most vagyok végzős középsuliban. Le szeretnék tenni valamilye szakmai kepzést. Amivel kesobbiekben biztosan eltudok helyezkedni es nem minimalber lenne a fizetés. Miket tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

2020. okt. 25. 03:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen biztos ilyen szakma itthon nincs. Mindenhova kell kapcsolat vagy szerencse. Mi érdekelne?

Lehetnél gázszerelő, villanyszerelő, kőműves, ilyenek.

2020. okt. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fuvarszervezés érdekelne például.

Arra lenne lehetőség OKJ vel?

2020. okt. 25. 04:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagy az igény a villanyszerelő és hasonló mesteremberekre és vállalkozóként is esély van jól keresni.

Fuvarszervezés: logisztikusnak nézz utána (azt hiszem így hívják) de ezzel lehet -e majd jól keresni, nem tudom.

2020. okt. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A másik kérdésed alapján fuvarszervező jó lehet, de nyelvtudás kell.

Egyébként minden ami építőipari szakmunka (villanyszerelő, gipszkartonos, vízszerelő, festő stb stb.) Viszonylag rövid idő alatt fel lehet szedni annyi szakmai tapasztalatot, amivel lehet vállalkozni, relatív kis tőkével is. De akár lehetne mondani az autószrelést, autóvillamosságot is.


Nem ártana tudni milyen beállítottságú vagy, mi érdekel stb.

2020. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Klímás az egyik haverom 500E+ felett keres havonta mellette fusizik is szóval az nemrossz, igaz a téli időszakban jóval kevesebb a munkájuk. Ami még jól kereső szakma az a gázszerelő és villanyszerelő. Jelenleg jól megy az építőiparban is majdnem minden ág, de ez folyton változik.
2020. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az elelmiszeriparban keresgélj, látod, az élelmiszerboltok akkor is nyitva voltak, amikor minden más leallt. Vagy egészségügyi területen. Vagy az oktatasugyben.
2020. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem a szakmunkák közül a villanyszerelés érdekelne a legjobban, de azt nem tudom, hogy te milyen beállítottságú ember vagy.
2020. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!