Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne elkezdenem a...

Érdemes lenne elkezdenem a rendezvényszervező szakot?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11. évfolyamos ügyvitel szakon, de sajnos csak nemrég kezdtem ráébredni, hogy nekem a rendezvényszervező szak sokkal jobban tetszik. Sokkal jobban vonz. Azonban nem tudom hogyan kezdjek neki. Ezt a szakot mindenképp befejezném, de utána? Olvastam, hogy a turisztika jó irány lenne ehhez, de nem is tudom. Tudnék valahol tanulni turisztikát középiskola után? Vagy okj-san végezzem el a szakot? Illetve honnan tudhatom, hogy menne e nekem a rendezvényszervezés vagy béna lennék benne? Aki ebben dolgozik, kérem, hogy ossza meg velem a tapasztalatait. Illetve sokan mondják, hogy ez nem rendes munka. Hogy ez csak max másodállásban lehet. Plusz annyi, hogy kerestem de nem találtam konkrétat, van rendezvényszervező cég? Akikhez lehet menni dolgozni vagy ez magánvállalkozásban működik? Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2021. febr. 18. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de a mai rendezvényszervezésben mindenféle képzettséggel dolgoznak, csak ilyennel nem. Szerintem csinálj egy komm. ba-t és szakosodj pr-marketingra. Ez jó belêpő lehet, és ha mégsem jön be tudsz dobbantani másfelé

.

2022. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!