Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Művészeti anatómia, Rajz és...

Művészeti anatómia, Rajz és Geometria Tanszék, MKE. Nehéz bekerülni? Kellenek anatómiai ismeretek előtte? Nehéz? Hol lehet munka ügyileg elhelyezkedni vele?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanszék az nem szak. A szakra kell bekerülni. Mit szeretnél pontosan tanulni? Grafikát, szobrászatot, látványtervezést? Nézelődj az MKE honlapján, illetve felvi-n, ott több infót találsz a felvételiről, tantárgyakról.
2021. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Grafika és festészet érdekel, viszont félek hogy később nem tudok majd elhelyezkedni ezekkel.
2021. márc. 6. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A művész lét nem az elhelyezkedésről szól. Ha ügyes vagy és okos akkor megtudsz müveszkent is élni. Esetleg ha tervező grafikára mész akkor pl arculat tervezéssel meg mindenféle webdesignal tusz a késöbbiekben foglalkozni.


Amúgy képzősként egy picit felnevettem ezen az egész kérdesen de nem rosszból, csak naívnak és aranyosnak találtam.



Mennyi időd van a felveteli-ig? Ebben az évben fogsz felvételizni?

Mert mindenképpen néz körbe az Mke honlapján. Ott minden pontosan le van írva


Azzal számolj, hogy komoly portfolió kell a felvetelihez (hobbi rajzolók ne is nagyon várjanak az egésztől semmit mert több éves rajzi felkeszülés és rutin kell a felvetelihez és komoly elhívatottság) valamint elég kemény a felvételi egy hete.

Én lelkileg nagyon kikészültem töle pedig már alapból alapos rajzi tudással és anatómiai ismerettel vagtam neki az egésznek. De kb az összes évfolyam és szaktársam kikészült az egésztől.

2021. márc. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most 11.es vagyok, művészeti suliba járok, de így a karanténok miatt js kicsit félek, hogy így nem lesz elég a tudásom bekerülni
2021. márc. 12. 15:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!