Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Népszerű és elterjedt, hogy...

Népszerű és elterjedt, hogy valaki egyszerre két szakon tanuljon párhuzamosan? A diákok kb. hány százaléka él ezzel a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem népszerű,örülök,hogy egy szakon elvégzem.Olyat tudok inkább elképzelni,hogy bsc-t meg fsz-t végez ,de két bsc együtt az nehéz.
2010. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Simán megoldható, de szakfüggő.

Pl a Corvinuson egyáltalán nem nehéz két szakot vinni. AZ ott lévő szakok pofon egyszerűek, ráadásul óra is alig van.

2010. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
inkább azért nehéz, mert ütköznek az órák... egy szakon is nehéz összerakni az órarendet, ha akár csak 1 tárgyból csúsztál is. (nálunk kb minden órára be kell járni, az előadásokra is)
2010. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Két volt osztálytársam is most jelentkezett így:) Az egyik a Corvinuson a nemzetközi gazdálkodás mellett a nemzetközi tanulmányok szakot, a másik az ELTÉn a jogász szak mellett a szlavisztika (orosz) szakot kezdi el. Az első szakjukon másodévesek lesznek.

Én orvosi mellett nem vállalnék be mást:D

2010. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg szakfüggő. Én mechatronikai mérnökin vagyok és majdnem egész nap az egyetemen vagyok mert annyira sok órám van. Ez mellett nem jut idő más szakra is, mert sok előadáson meg laboron kötelező a jelenlét.
2010. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!