Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségi nélkül milyen...

Érettségi nélkül milyen szakmákat lehet szeretni mint második szakma?

Figyelt kérdés

Van egy általános iskolám meg utána szereztem egy szakmát is de nem érzem magaménak és szeretnék egy új szakmát amit szívesebben csinálok.

Ilyenekre gondoltam mint kertész, virágkötő, gyógynövényes, mezőgazdaság, gyümölcs vagy zöldség termesztő, méhész, könyvelő, könyvtáros meg hasonlók.

Régen könytáros vagy kertész akartam lenni de nem tudtam dönteni és belekerültem egy nem éppen jó szakmában.

Ne írjátok hogy szerezzek érettségit, mert szakmán gondolkodom és nem szeretnék kifutni az időből.

Jelenleg nincs munkám covid miatt, de keresek valami könnyűt és 1 műszakosat így lesz időm majd a szakmára is és ha lesz elég pénzem hozzá.



2021. febr. 27. 16:57
 1/5 anonim válasza:
Érettségi nélkül könyvelő nem lehetsz.
2021. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.rendben akkor esetleg milyen más szakma van érettségi nélkül?
2021. febr. 27. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Itt leírnak egy párat, meg, hogy mit jelentenek a képzések előtti számok. Mihez milyen végzettség kell.

2021. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.köszi :D
2021. febr. 27. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Grafika okj, burkoló, de az érettségi nélkül a többség nem lehetséges. Láttam olyan okj-t is ahol 10 osztály volt megjelölve.
2021. febr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!