Gyerekek mellett egyetem (levelező)?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdődne a szak amire jelentkeztem. Levelező képzés.


Van két kisfiam. A nagyobb 2,5 lesz akkor, a kisebb 1 éves.


Megnéztem az eddigi órarendeket és láttam, hogy pénteken egésznap vannak órák. 8-20ig kb.


Akik jártak hasonló cipőben, a pénteki napot hogyan tudták megoldani?



2021. márc. 4. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem ezeket a napokat, nagyszülők/rokonok segítségével vagy bébiszitter fogadásával tudnád megoldani. Nagyon picik még a gyerekeid, folyamatos figyelmet igényelnek, így ha online is vannak az órák nem hiszem, hogy egyedül meg tudnád oldani.
2021. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megoldani egy 5 évesem és egy 2,5 évesem van. <3 Még így online oktatás mellett is hogy a férjem van addig velük. Egész nap mégsem lehetnek csendben reggel 8tól délután 4ig és jönnek oda hozzám, hogy anya ez kell, anyát akarom stb. Ma pl.bezártam magam a szobába mert egyszerűen nem tudtam odafigyelni a tanárra. Ha férjem dolgozik akkor a nagyszülők vigyáznak általában rájuk. Csak így tudom megoldani, máshogy nem is lehetne.
2021. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi esetünkben nagyszülő nem opció mert még mind a 4 dolgozik. :/ Az érdekelne még, hogyha valaki nem tud minden órán jelen lenni végig, azt nagyon sérelmezik?
2021. márc. 6. 20:53
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem sérelmezik, de a te érdeked hogy ott legyél és tanulj. Van bizonyos % amit hiányozni lehet.
2021. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, a szombatiakkal semmi gond nem lenne, csak ugye az a fránya péntek...amúgy levelező képzésen nem létezik egyénitanrend?
2021. márc. 7. 10:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a péntek egész nap a húzós mert ugye 8tól 4ig dolgozom. Utána már hová kocsikázzak a maradék 4 órára? Van amúgy egyéni tanrend de azt nem tudom hogy működik. Az iskolát kérdezd majd meg erről, ott biztosan elmondják mi a menete.
2021. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, akkor te a péntekieket hagyod is?
2021. márc. 7. 13:10
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert van mikor el tudok menni szabira. Másképp nem tudom megoldani. Ez az online oktatás most ilyen szempontból nagyon jó nekem.
2021. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon nem mindegy a szak. Fitymacserző szakot simán elvégzel, komoly szakokkal meggyűlhet a bajod.
2021. márc. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9es attól függ, hogy a fitymacserző szak kinek milyen nehéz. Nem mindenki egyforma, de jó is!
2021. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!